Compareand WPD38I60SB Best by Broan 60" Outdoor Stainless Steel Range Hood 1160 CFM
broan hoods WPD38I60SB Best by Broan 60
WPD38I60SB Best by Broan 60" Outdoor Stainless Steel Range Hood 1160 CFM
Category :broan hoods, Code : 988502870
Product Dimensions Height 18" Width 36" Depth 27" Specifications Volts: 120 HZ: 60 Amps: 9.0 Max. Read More Detail
Tag : broan hoods, WPD38I60SB Best by Broan 60" Outdoor Stainless Steel Range Hood 1160 CFM